MAX WAY s.r.o.
Sobešická 156,
638 00 Brno

Kontakty
Tel.: +420 548 210 614
Fax: +420 548 210 791
E-mail: info@maxway.cz
web: www.maxway.cz

Doporučujeme
www.montazeklimatizace.cz
www.maxway.cz

Klimatizace LG, montáž a servis klimatizací LG Brno Klimatizace Panasonic, montáž klimatizace Panasonic Brno Klimatizace Samsung, montáž klimatizace Samsung Brno

Montáž klimatizace Brno

Nástěnné klimatizace ART COOL Gallery

Váš pokoj může vyzařovat eleganci s obrazem či uměleckou fotografií (vystavenými na předním panelu jednotky).Jednoduše řečeno, klimatizace LG ARTCOOL přemění Váš pokoj na galerii. Jen na Vás bude záležet, dáte-li přednost tradičním malířským stylům, orientálnímu umění či fotografiím.

Nástěnné klimatizace ART COOL Gallery

Nástěnné klimatizace ART COOL

Konečně můžete mít klimatizační jednotku stylového, přitažlivého vzhledu s progresivní technologií. Pro dosažení vybroušeného stylu byla výrobková řada klimatizací LG ART COOL vybavena novým čističem vzduchu NEO Plazma, antikorozní úpravou Gold Fin a dalšími novými funkcemi, jako je např. Auto Clean. Výrobková řada klimatizací je vhodná pro menší prostory, jako jsou ložnice a kanceláře a představuje tak vítanou alternativu ke konvenčnímu designu běžně používaných klimatizačních jednotek.

Kazetové klimatizace

Kazetové klimatizační jednotky LG, které se instalují v místnostech pod strop, výborně slouží svému účelu. Jedná se o klimatizační jednotky pro komerční potřeby, které lze instalovat v nejrůznějších prostorách, např. restauracích, hotelech, kancelářích a konferenčních místnostech. Jednotka má elegantní vzhled a je vybavena mnoha speciálními funkcemi. Klimatizace má čtyři výfukové lamely, které zajišťují proudění vzduchu do všech stran, což umožňuje rovnoměrné a prostorové chlazení.

Kazetové klimatizační jednotky LG

Flexi klimatizace

V závislosti na tom, kolik místa máta k dispozici, můžete tuto flexibilní klimatizační jednotku nainstalovat pod strop nebo na podlahu. Směr vertikálního proudění chladného vzduchu lze nastavit pomocí dálkového ovladače. Konstrukce jednotky zajišťuje nízkou hladinu hluku a umožňuje tiché a příjemné chlazení prostředí.

Parapetní klimatizace

Parapetní klimatizační jednotky zpříjemní vzhled vašeho domova. Budete fascinováni vysokým výkonem chlazení jednotky LG. Propracovaný model parapetní klimatizace byl vybaven veškerou výbavou včetně nových funkcí a jednotka je určena pro malé pokoje, kanceláře, restaurace a menší komerční prostory.

Parapetní klimatizace

Kanálové klimatizace

Protože je kanálová klimatizační jednotka skrytá ve stropě, její instalace je vhodná v místech, kde je vyžadována sdružená nebo individuální klimatizace pro budovy s mnoha místnostmi nebo halami, jako jsou restaurace, koncertní sály a hotely. Instalace a montáž klimatizace není omezená umístěním svítidel ani uspořádáním místnosti, prostřednictvím instalace různých výustek lze snadno provést renovaci interiéru.

Okenní klimatizace

Klimatizační jednotky okenního typu nejsou jen stylové, ale nabízí také celou řadu výhod jako je bezdrátový dálkový ovladač, dotykové elektronické ovládací prvky a antikorozní úprava Gold Fin na venkovním chladícím systému. Všechny klimatizační jednotky lze snadno namontovat, protože většina modelů se dodává s výsuvným podstavcem. Proudění vzduchu je přesně řízeno systémem čtyřcestného naklápění žaluzií.

Sloupové klimatizace

Sloupová klimatizační jednotka dokonale splývá a perfektně ladí s vybavením místnosti. Přísun čistého a čerstvého vzduchu je zajištěn díky vysokému chladícímu výkonu a systému pro čištění vzduchu.